KURUMSAL
ANASAYFA KURUMSAL İştiraklerimiz

İştiraklerimiz

TEKSU Teknolojik Su Kontrol Sistemleri ve Yönetimi A.Ş.
TEKSU Teknolojik Su Kontrol Sistemleri ve Yönetimi A.Ş.

TEKSU, özellikle kentsel ve endüstriyel su yönetimi üzerine çalışmaktadır. Bu alanda basınç düzenleyici kontrol vanaları, debimetreler, veri kaydediciler ve elektronik BKV kontrolörleri gibi donanımların satışını ve saha uygulamalarını yürütmektedir.

Aynı doğrultuda;

  • CBS uygulamaları,
  • SCADA sistemleri,
  • Hidrolik modelleme gibi sistem kurulumları,
  • Entegre Su Yönetimi

konularında uzman kadro, bilgi-tecrübe birikimi ve sektöre sunduğu teknolojik yeniliklerle hizmet vermektedir. Temiz suya erişmenin gittikçe daha fazla zorlaştığı günümüzde, su yönetiminin önemi de artmaktadır. Kaynaktan musluğa kadar bir bütün olarak ele alınması gereken su yönetiminde, kayıpları engelleyen sistemler, işçilik ve boru seçimi kritik rol oynamaktadır. TEKSU, bu konuda engin deneyimi ile sektörde lider konumundadır.


https://www.teksuas.com/

TEKYAZ Teknolojik Yazılımlar ve Makina Ticaret A.Ş.
TEKYAZ Teknolojik Yazılımlar ve Makina Ticaret A.Ş.

TEKYAZ, Solidworks, SolidCAM ve Cimatron Türkiye Distribütörü olarak CAD/CAM/CAE sektöründe uzmanlaşmış bir şirkettir. Türkiye genelinde İstanbul başta olmak üzere İzmir, Bursa, Konya, Ankara, Kayseri ve Adana illerinde bölge ofisleri ve çalışanları ile Türkiye’nin dört bir yanında yer alan müşterilerine çoğunluğu mühendis ve elliyi aşkın genç kadrosu ile hizmet vermektedir.

TEKYAZ, uzun yıllara dayanan distribütörlük CAD/CAM deneyimi, kuvvetli altyapısı, kurumsallaşmış organizasyon yapısı ve genç kadrosu ile tüm müşterilerine program satışı, teknik desteği ve eğitimleri ile bütünsel çözümler sunmaktadır. Ayrıca yazılım ürünlerini desteklemek üzere çeşitli cihazların satış ve temsilciliğini de yürütmektedir.


https://www.tekyaz.com/